انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: صندلی داغمون داره یخ میکنه ها!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اخیتصویر: images/smilies/65.gifتصویر: images/smilies/65.gif
بالاخره یسنابرروی صندلی داغ نشستتصویر: images/smilies/4.gif
حالا وقته سوختنهتصویر: images/smilies/4.gif
[تصویر:  093a_najiforum_ir_images.jpg]

1. از خدا بگو.

2. عکس العملت وقتی غذایی رو میسوزونی 

3. اول آقای نجار وروجکو پیدا کرد یا وروجک نجار رو؟

4. بزرگترین اشتباه زندگیت

5. اینکه میگن" سرمایه ماورایی هر انسانی به اندازه ی همه ی حرف هاییست که برای نگفتن دارد " یعنی چی؟

6. یه خاطره از دانشگاه

7. این چهار تا کلمه رو تو یه جمله قرار بده: منزل... فیثاغورث... گهواره... دمپایی

8. سوالی که تو زندگی هیچ وقت جوابی واسش پیدا نکردی

9. بهترین حرف یا سخن یا دیدگاهی که شده سرلوحه ی زندگیت؟

بزرگترین ترست ؟ 

بزرگترین اشتباهت ؟ 

عشق خوبه ؟ 

ازدواج خوبه ؟

یه اعتراف ...

یه چیزی که به همه می گی انجام بدن اما خودت انجام نمی دی ...

ستاره خانم همین شخصی که الان سئوال پرسیده ازت به  نظرت پر رو هست ؟ لوسه ؟ خوبه ؟ 

_ تا حالا شده کسی بهت کاری بده جلوش بگی باشه اما انجامش ندی؟
_ قسم دروغ خوردی؟ چند بار؟ حسابش از دستت در رفته؟ قسم مصلحتی چند بار؟
_ اگر جون ده تا آدم در خطر باشه، تو حاضری جونتو بدی اونا زنده بمونن؟( فرض کن همچین چیزه ممکنه و تو یه بچه دوساله هم داری)

صندلی که خالی داره استراحت میکنهتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gif
سلام به همه ی دوستان خوب خودم .تصویر: images/smilies/53.gif
اول از همه باید بگم که با دیدن این تایپیک و اینهمه سوال با یک عمل غیرمنتظره روبرو شدم  تصویر: images/smilies/nail biting[najiforum.ir].gif دوما اون صندلی چون فلزی هست سعی نکنید منو زیاد روش نگه دارید چون میسوزم و یه عضو خوب  ناجی تصویر: images/smilies/batting evelashed[najiforum.ir].gif  رو از دست میدیدها از من گفتن بود تصویر: images/smilies/4.gif
خب حالا برم سر پاسخ به سوالات :
1-خـــدا تنها اسمیه که هر کجا صدایش زدم گفت : جانم ! او فراموش شده ایست که همیشه روبروی ماست …
2- خیلی خونسرد عمل میکنم البته وقتی که تا زمان ناهار یا شام زمان زیادی مونده باشه ولی اگه زمان کمتری داشته باشم یکم هول میشم و دست و پامو گم میکنم که چه باید بکنم . بهرحال بعد سوختن اول غذای سوخته رو میریزم تو یه ظرف دیگه بعد هم به سرعت سعی میکنم اثر جرم رو یه جوری محوش کنم تا قبل اینکه کسی ندیده تصویر: images/smilies/4.gif بعدش دوباره شروع به درست کردنش میکنم .اینم تو پرانتز بگم الان مدتهاست که غذام نمیسوزه و دسپختم نسبتا خوب شده تصویر: images/smilies/65.gif
3- فک کنم وروجک بود که اول اومد سراغ اقای نجار .
4-بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که اونجایی که باید عقلانی تصمیم میگرفتم احساسی عمل کردم .
5-بنظرم حرفاییست که مخاطب خاص با گوش نشنوا پیدا نکردند و بیان نمیشه مگه مخاطب خاص خودش رو پیدا کنه .
6-بهترین خاطره ای که از دانشگاه دارم اینه که یه روز استادمون میخواست حضور غیاب رو انجام بده و ازونجایی که منم یک دانشجویه منضبط و درسخونی بودم
تصویر: images/smilies/batting evelashed[najiforum.ir].gif  و همیشه روبروی استاد بودم و همش منو میدید بدون اینکه اسممو بخونه برام حاضری رد میکرد .تا اینکه یه روز بیشتر بچه های کلاس جمع بودند و طبق معمول اخر کلاس استاد شروع به خوندن اسمها کرد و تا به اسم من رسید گفت : خانوم فلانی ام که همش حاضرن فک کنم جمعه ها هم میاد سرکلاس تصویر: images/smilies/4.gif .یهویی کلاس رفت رو هوا و من از خجالت روم نمیشد سرمو بلند کنم . [تصویر:  blushing[najiforum.ir].gif]
به این استادم ارادت خیلی خاصی داشتم ولی عمرش به دنیا نموند و پارسال به رحمت خدا رفت و این خاطره ازش برای همیشه تو ذهنم موندگار شد.
روحش شاد .تصویر: images/smilies/53.gif
 7- اقا چندتا کلمه ی درست حسابی میذاشتین حداقل که بشه باهاشون جمله ساخت تصویر: images/smilies/4.gif
8-اگر انسان مختاره و خداوند قوه ی اختیار به ادما داده پس اینکه میگن قسمت و تقدیر همین بوده یعنی چی ؟ 
9-
به آدم اعتماد بكنند، بهتر از آن است كه به آدم محبت كنند.

1- بزرگترین ترسم از آیندست که چی میشه
2-بزرگترین اشتباه زندگیم همونی بود که بالا جوابش رو نوشتم 
3-عشق خوبه ولی بشرطی که پاک و خالص باشه نه اینکه به هوس تبدیل بشه
4-برای این سوال جوابی ندارم 
تصویر: images/smilies/53.gif
5-اعتراف میکنم که خیلی ساده و زودباورم و زود اعتماد میکنم و همیشه چوب سادگیمو خوردم .
6-میگم تو هر کاری اول تلاشتون رو بکنید و توکل کنید به اونیکه اون بالاست .ولی خودم هیچ وقت به این باور نرسیدم .
7-بنظر من ستاره دختر خوب و آرومیه ولی بعضی وقتا سوالاته فوق العاده سخت میپرسه. که البته اونم بخاطر کنجکاویشهتصویر: images/smilies/4.gif

آره خیلی وقتا پیش اومده که گفتم باشه ولی بنا بدلایلی نتونستم اون کار رو انجامش بدم شاید اون لحظه حوصلشو نداشتم .
یادم نیست ولی همیشه سعی کردم کمتر قسم بخورم .
برای این سوال نمیدونم چه جوابی باید بدم تصویر: images/smilies/huh.gif  اگه جونه 10 تا رو نجات بدی بچه دوساله بی مادر میشه اگه بفکر بچه باشی باید قید 10 نفرو بزنی .
بنظرم این بیشتر شبیه به یک معادله مجهوله
تصویر: images/smilies/4.gif ؟؟؟؟
_ شده تا حالا ناامید ناامیــــــــــــــــد بشی؟ چی تو رو به زندگی برگردونده؟ چه فکری؟
_ اگه بهت به مدت 24 ساعت یه قدرت خارق العاده داده بشه، دوس داری چی باشه؟
_ بهترین خوردنی دنیا
_ زیباترین لحظه
_ تأثیرگذارترین مسأله
_ خودتو چقد دوست داری؟ برا خودت چیکار کردی؟
_ یه نصیحت به من

1-ناامید ناامید که نه ،چون همیشه ته قلبم یه ذره امید دارم که خدا هیچوقت بنده  گنهکارشو تنها

نمیذاره و در سختترین شرایط یک روزنه ای رو براش باز میکنه

ناامیدی هنگامی که به مطلق می رسد یقینی زلال و آرامبخش میشود چه قدرت و غناییست در ناگهان هیچ نداشتن .

2-اینکه قدرت پیش بینیه اینده رو داشته باشم

3-متوجه سوال نشدم ؟؟؟

4-لحظه ی شنیدن اذان مغرب با صدای موندگار و دلنشین مرحوم موذن زاده اردبیلی

5-تاثیرگذارترین مساله تو زندگی : بهره گیری از تجربیات تلخ و شیرینه دیگران

6-خب مسلما زیاد .اما با این حال فکر میکنم عملا برای خودم کاری انجام ندادم و قدمی برنداشتم.شایدم انجام دادم و یادم نیست و یا اینکه سوال رو خوب متوجه نشدم که بتونم جوابی درخورشایسته براش پیدا کنم . ولی بهرحال باید بگم بیشتر بفکر دیگران بودم تا خودم .

7-دوست خوبم :
به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد... به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد... و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد 
تصویر: images/smilies/53.gif
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع