انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: بازی جایزه دار میز کار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان سلام هر کسی بتونه این بازی رو به انتها برسونه ، یه شارژ 5 تومنی ایرانسل بهش می دم، اصولا اولین نفر فقط جایزه می گیره ، خیالتون راحت کسی نمی تونه رد کنه Big Grin برای رفتن به بازی مورد نظر روی لینک زیر کلیک کنید .Tongue

http://najiforum.ir/games.php?action=play&gid=20
واقعاکه :خسیس واسه5هزارتومن چه بازی سختی گذاشتی
کامی چقدرخسیسی مگه بابچه طرفی ؟لااقل یه جایزه دیگه بزارچون بازیش خیلی سخته ☺☻
من که نمیتونم بازس کنم وگرنه مثل مسابقه که برنده شدم اینم مال من بود.حالا اشکال نداره خودت که میدونی اگه میتونستم بازس کنم برنده بودم .جایزه رو رد کن بیاد الکی خودت رو به درد سر نندازBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنامه فلش می خواد هزارو شونصد بار
(۲۵-۱۲-۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ عصر)شادی نوشته شده توسط: [ -> ]واقعاکه :خسیس واسه5هزارتومن چه بازی سختی گذاشتی

(۲۵-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ عصر)آرزو نوشته شده توسط: [ -> ]کامی چقدرخسیسی مگه بابچه طرفی ؟لااقل یه جایزه دیگه بزارچون بازیش خیلی سخته ☺☻

شما كه لارج هستيد يه مسابقه ترتيب بديد و جايزه ي بيشتري بزاريد ببينيم شما چقدر جايزه تعيين مي كنيد اسپانسرهاي بزرگ / من جايزه رو مي كنم ده هزار تومان .
خسيس
تو اگه كسي برنده هم بشه بهش نميديTongue
(۲۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ عصر)فاطمه نوشته شده توسط: [ -> ]خسيس
تو اگه كسي برنده هم بشه بهش نميديTongue

یه مورد هایی هست که شوخیه ولی ارسال من تو بخش شوخی و طنز نبوده ، من یکی تا حالا نشده یه حرفی بزنم و بعد بزنم زیرش . هر کسی رو مثل خودش ببین نه مثل خودتBig Grin
بلهههههه خوب حالا چرا بهت برخوردBig Grinاخه بازيش خيلي سخته خوب!Blush
خب من به انتها رسوندمش! Big Grin
بابا کجاش سخت بود؟ جایزه هم داشت؟؟ Big Grin
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع