انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: نفر بعدی صندلی داغ ؟ صندلی داغ ناجی !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نفر بعدی صندلی داغ کی می شه ؟

@[آرزو]
 سارینا خانم 
 ستاره 
 مهلا 
 شادی 
 اندیشه 
 حدیث 

Heart انجمن ناجی Heart
کامی پس خودت چی؟؟؟؟؟؟
من خودم آخرین نفرم .
من بی صبرانه منتضرم که شرروع کنید دیگه پس کیه منم حاظرم تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif

الن گفته باشم من رک و بدون پشت پرده می حرفم ها
اگه دعوا سر کیه اول شروع کنه اول از من شروع کنید هر سوالی رو بخواهید جواب می دهم

ولی بعدا مواطب باید ها خودتو هم  می شینید رو صندلی داغ
تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif

ولی خوشبختانه اینه چه سوال کنید یا نکیند نوبت شماها هم می رسه من شاید واسه هیچ برنامه ای نباشم اما صندلی داغ برنامه مورد علاقه منه

چرا همه از دیگرون خرج میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکس میخواد بگه که من متمایلم رو این صندلی بشینم .
خب مثلا خودم ، باید بگم که فعلا متمایل نیستم رو این صندلی بشینم چون که اوفه جیزه ، میسوزم !
تصویر: images/smilies/smile.gifتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/smile.gif

(۱۲-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ صبح)'محسن' نوشته شده توسط: [ -> ]چرا همه از دیگرون خرج میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکس میخواد بگه که من متمایلم رو این صندلی بشینم .
خب مثلا خودم ، باید بگم که فعلا متمایل نیستم رو این صندلی بشینم چون که اوفه جیزه ، میسوزم !
تصویر: images/smilies/smile.gifتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/smile.gif

بزار نوبتت برسه با زنجیر می بندیمت به صندلی تصویر: images/smilies/4.gif

ققنوس نفر بعدی هست .

ققنوس بر روی صندلی داغ .

ققنوس

پست جدید زده شده شروع می کنیم !
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع