انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: سوتی هاتون رو بیائید بنویسید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
هر کسی تو زندگیش یه سوتی ها یا گاف هایی داده ، بعضی هاش خیلی اسمی بوده یعنی خیلی بد سوتی داده یا اطرافیانش سوتی دادند اونها رو بیائید بنویسید ...

تصویر: images/smilies/heart.gifانجمن ناجیتصویر: images/smilies/heart.gif

دیروز اومدم از سرسره پارک رو هوا ملق بزنم با چند دور چرخیدم نفهمیدم با کجا میام زمین با گردن اومدم زمین یه جورایی خورد شدم
من یه روز سر کلاس بودم تو دبیرستان یه معلم عربی داشتیم همیشه یه دستش ماژیک بود وقتی می خواست بنویسه اون دستش رو میگرفت بالای تخته و مینوشت قدشم کوتاه بود از قضا منم همیشه صندلی جلوم بودم اون رو نشستم آخر کلاس و یواشکی به دوستم گفتم ببین قدش کوتاهه باید دستش رو بگیره بالاتخته یهو معلمومن برگشت گفت نه قدم کوتاه نیست عادت دارم نه که خودت قد بلندی قیافه من دیدنی بود شده بودم مثل چراغ چشمک زن سفید زرد قرمز:@:@:@
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
جالب تر از اون چند وقت پیش تو بانک دیدمش گفت آقایی... دیگه دست بالای تخته نمیگیرم البته به شوخی گفتBig GrinBig Grinواقعا معلم به تمام معنا بود
تویه مهمونی بودیم یکی ازخانومابلندشده بودسلام احوال پرسی کنه نمیدونم کدوم ازخدابی خبری صندلیشوبرداشته بودخانومه اومدبشینه افتادروزمین فکرشوبکن وسط مهمونی بااون دک وپز ولوشی وسط سالن هههههههه
رفته بودیم خونه یکی ازفامیلای دور...من چون بچه هاروخیلی دوست دارم مرتب پسرخونواده روکه یه بچه 3ساله بودصدامیکردم وازش میخواستم یک کم بیادبشینه بغلم Smileحالاسوتیموببینیداسم بچه علی بودواسم بابای بچه محمد....من اشتباهی اسم باباهه روصدامیکردم :گریه:یهودیدم همه دارن چپ چپ نگام میکنن:ترس:یکی ازفامیلانزدیک شدبهم گفت محمداسم باباشه :هنگ:خیلی خجالت کشیدم :خجالتی:چشمم افتاداون بنده خدادیدم فقط داره فرش رونگاه میکنه غشمدتهاازاون خاطره گذشته ولی هنوزهمه بایادآوریش میخندن :آتوسا:
(۳-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ عصر)شادی نوشته شده توسط: [ -> ]رفته بودیم خونه یکی ازفامیلای دور...من چون بچه هاروخیلی دوست دارم مرتب پسرخونواده روکه یه بچه 3ساله بودصدامیکردم وازش میخواستم یک کم بیادبشینه بغلم Smileحالاسوتیموببینیداسم بچه علی بودواسم بابای بچه محمد....من اشتباهی اسم باباهه روصدامیکردم :گریه:یهودیدم همه دارن چپ چپ نگام میکنن:ترس:یکی ازفامیلانزدیک شدبهم گفت محمداسم باباشه :هنگ:خیلی خجالت کشیدم :خجالتی:چشمم افتاداون بنده خدادیدم فقط داره فرش رونگاه میکنه غشمدتهاازاون خاطره گذشته ولی هنوزهمه بایادآوریش میخندن :آتوسا:

بچه ها شادی اینجوری می کرد :
چطوری مملی گوگولی مملی بگو سلام ، مملی لوپولی ، مملی فینگیلی :هنگ:
(۳-۴-۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ عصر)کامران نوشته شده توسط: [ -> ]
(۳-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ عصر)شادی نوشته شده توسط: [ -> ]رفته بودیم خونه یکی ازفامیلای دور...من چون بچه هاروخیلی دوست دارم مرتب پسرخونواده روکه یه بچه 3ساله بودصدامیکردم وازش میخواستم یک کم بیادبشینه بغلم Smileحالاسوتیموببینیداسم بچه علی بودواسم بابای بچه محمد....من اشتباهی اسم باباهه روصدامیکردم :گریه:یهودیدم همه دارن چپ چپ نگام میکنن:ترس:یکی ازفامیلانزدیک شدبهم گفت محمداسم باباشه :هنگ:خیلی خجالت کشیدم :خجالتی:چشمم افتاداون بنده خدادیدم فقط داره فرش رونگاه میکنه غشمدتهاازاون خاطره گذشته ولی هنوزهمه بایادآوریش میخندن :آتوسا:

بچه ها شادی اینجوری می کرد :
چطوری مملی گوگولی مملی بگو سلام ، مملی لوپولی ، مملی فینگیلی :هنگ:

کامی کوفت غشغشغش
خیلی بامزه بود اجی غشغش
یه روز رفته بودیم عید دیدنی خونه خاله ی همسرم تازه شوهر کرده بودالبته ازدواج چهارمش بود
دختر من 2 سالش بود هی میرفت سراغ ظرف شکلات
ما هرکاری میکردیم دخترم رو نمیتونستیم کنترل کنیم
شوهر خاله که باهاشم خیلی رودروایستی داشتیم بلند شد و ظرف شکلات رو برداشت برد
دوباره که دخترم اومد شکلات برداره دید نیست
گریه کرد گفت ظرف کجاست
منهم از روی عادت مادرانه گفتم پیشی برد همون پیشی گندهه
یکدفعه سکوت تو جمع برقرارشدو بعد از چند لحظه همه منفجرشدن
از اون به بعد اون بنده خدا هر بار مارو میدید میگفت مهدیه بیا عمو پیشی اومده
من معمولا سینه مرغ رو فیله میکنم بعد میزارم تو فریزر
تازه قربونی کرده بودیم ومن یکم دنبه گداشتم تو فریزر

عصر بود همسرم زنک زد گفت مهمون داریم شام جوجه ماهیتابه ای درست کن
من سریع رفتمو فیله هارو درآوردم روشو با فلفل دلمه ای و پیازداغو............
یک ساعت که گدشت دیدم بوی مرغ نمیاد ولی چون باید خونه را تمیز میکردم نیومدم نگاه کنم
وقتی کارم تموم شد رفتم سر غذا:هنگ:

چیی دیدم؟؟؟؟HuhHuhHuh

دنبه با فلفل دلمه ای وقارچو و......:گریه::گریه:

خلاصه شام از بیرون گرفتیمTongue
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع