انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: فوت پدر اندیشه (مصطفی)از طرف اینجانب و دیگر دوستان ....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  137753929349563.gif]

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید
از طرف اینجانب و دیگر دوستان و اشنایان اندیشه گرامی .
امیدوارم که در بهشت برین سکنی گزیند .
[تصویر:  137753929347512.jpg]
فاتحمه الصلوات..

فقدان جانگداز درگذشت پدر گرامیتان را به خود و

خانواده محترمشان تسلیت عرض می نمایم
[تصویر:  137754228638591.jpg]

تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما
از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب میکنم امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.....!

انا لله و انا الیه راجعون «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .
اندوه ما در غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمی گنجد

تنها می توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم
حضرت امیر فرمودند : موت الوالد قاصمة الظّهر : مردن پدر شكننده پشت است (گردآوری :‌ انجمن ناجی) ( غرر الحکم)
بسیار متاسف هستم از این واقعه ی سنگین برای آقا مصطفی و به ایشان ، دوست عزیزم تسلیت عرض میکنم و با ایشان اظهار همدردی میکنم .
إن شاءالله که پدر مرحومتان در سایه ی رحمت الهی و در بهشت برین قرار بگیرند و محشور با مولایمان امیرالمومنین باشند .
إن شاءالله که خداوند متعال به شما دوست عزیز و خانواده ی محترم ، در این واقعه صبر عطا کنند .
به امید عاقبت بخیری و طول عمر شما و به امید شادمانی و نشاط شما .
التماس دعا .
دوستان و عزیزان گرانقدر در انجمن ارجمند ناجی

خدا را به داشتن دوستان و همکاران خوبی همچون شما شکرگذارم. از همدردی و محبت شما به این عضو کوچک خانواده ناجی ، بسیار ممنون و سپاسگذارم. در روزهایی که گذشت بذل توجه و ابراز لطف همه آشنایان و همچنین رفقای حقیقی و خوب بنده در شبکه ناجی تحمل مصیبت و درک امتحان الهی را آسانتر می کرد. در مقابل این همه بزرگواری ، به احترام شما عزیزانِ جان ، تمام قد می ایستم و دست ادب بر سینه گذاشته ، تنها به گفتن این جمله بسنده می کنم(( امیدوارم خدای بزرگ حافظ شما و خانواده شما باشد.)) از ایزد متعال برای همه شما عزیزان توفیق و سربلندی روزافزون درخواست می کنم. از اینکه کمی دیر خدمت رسیدم عذرخواهی می نمایم . ان شاءالله در شادیها پاسخگویی اینهمه مهر و مودت باشم.
.
.
.
.
برادر کوچک شما مصطفی
خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود:و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیرد.:flower::flower:
[تصویر:  137819314660381.jpg]
سلام اندیشه منم به نوبه خودم بهتون تسلیت میگم وتوغمتون ماروشریک بدونید خدارحمتش کنه ببخش دیربهتون تسلیت عرض کردم چون مسافرت بودم
سروران گرامی و اعضای عزیز ناجی !

باز هم از محبت و همدردی شما ممنونم .

سرافراز و سربلند باشید!
لینک مرجع