انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: برای خودت یه اسم انتخاب کن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگر انتخاب اسم با خودت بود ( همان زمان که به دنیا اومدی نگی کی میتونه تو اون سن حرف بزنه از این بحثا نکنید یه سئوال و یه جوابCool ) چه اسمی رو خودت می زاشتی ، یا همین اسمی که الان داری خوبه Shy
اسمم رو دوست دارم اگه حق انتخاب هم بود همین اسم روانتخاب میکردم.:heart:آرزوعشق هست:heart:
(۱۰-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ عصر)کامی نوشته شده توسط: [ -> ]اگر انتخاب اسم با خودت بود ( همان زمان که به دنیا اومدی نگی کی میتونه تو اون سن حرف بزنه از این بحثا نکنید یه سئوال و یه جوابCool ) چه اسمی رو خودت می زاشتی ، یا همین اسمی که الان داری خوبه Shy

ديويد
فکرکنم همین اسم شادی خوبه هرچقدرغمگین هم باشم کسی باورش نمیشه مردم فکرمیکنن همیشه شادم واینکه انگاربه دیگران هم اسمم روحیه میده
واقعا اسمم رو دوست دارم
(۱۰-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ عصر)کامران نوشته شده توسط: [ -> ]اگر انتخاب اسم با خودت بود ( همان زمان که به دنیا اومدی نگی کی میتونه تو اون سن حرف بزنه از این بحثا نکنید یه سئوال و یه جوابCool ) چه اسمی رو خودت می زاشتی ، یا همین اسمی که الان داری خوبه Shy

باحالکامی خودتم جواب سوال خودتوبده دیگه باحال
(۱۰-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ عصر)كامران نوشته شده توسط: [ -> ]اگر انتخاب اسم با خودت بود ( همان زمان که به دنیا اومدی نگی کی میتونه تو اون سن حرف بزنه از این بحثا نکنید یه سئوال و یه جوابCool ) چه اسمی رو خودت می زاشتی ، یا همین اسمی که الان داری خوبه Shy

(۲۰-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ صبح)شادی نوشته شده توسط: [ -> ]
(۱۰-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ عصر)کامران نوشته شده توسط: [ -> ]اگر انتخاب اسم با خودت بود ( همان زمان که به دنیا اومدی نگی کی میتونه تو اون سن حرف بزنه از این بحثا نکنید یه سئوال و یه جوابCool ) چه اسمی رو خودت می زاشتی ، یا همین اسمی که الان داری خوبه Shy

باحالکامی خودتم جواب سوال خودتوبده دیگه باحال

اسم كيوان
.
.
.
.
(۱۰-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ عصر)كامران نوشته شده توسط: [ -> ]اگر انتخاب اسم با خودت بود ( همان زمان که به دنیا اومدی نگی کی میتونه تو اون سن حرف بزنه از این بحثا نکنید یه سئوال و یه جوابCool ) چه اسمی رو خودت می زاشتی ، یا همین اسمی که الان داری خوبه Shy
کامی داداش هیچ کسی نمی تونه اسم خودش رو خودش برای خودش بزاره چون روزی که به دنیا می اییم ما نمی تونیم کاری کنیم ....و در اخر بدونین که هر پدرو مادری بهترین اسمو برای فزندشان انتخاب می کنن؟
از اسم خودم خیلی راضیییییییییییییییییییییم
لینک مرجع