انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: برگشت بهزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت شما دوستان گل گلاب من بهزادم برگشتم پیش شما ب مدت موقت باز هستم شاید برم شاید نرم حالا اونش با خداست ب دلیل مسائل ازدواج(البته هنوز قطعی نشده ) و سرکار ک میرم و دانشگاه و کلی کار دیگه مجبور بودم نیام نت امید وارم دلایلم قانع کننده باشه برای تیم ناجی
موفق باشید
درود  ؛

آقا بهزاد عزیز و گرامی خوش اومدی و امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیت شاد و خوشبخت باشی ، مقدمت گلبارون .

مهر دل ما مدام تقدیم شما
تصویر: images/smilies/53.gif عمری که شود به کام تقدیم شما تصویر: images/smilies/53.gif پیدا نشد آن هدیه که در شان شماست تصویر: images/smilies/53.gifیک باغ گل یاس با سلام تقدیم شماتصویر: images/smilies/53.gif

امکانتی که راه اندازی شده در نبود شما :
روز شمار سال نو 1394
http://najiforum.ir/abzar/sal94

فال درخت :
http://najiforum.ir/abzar/derakht

http://najiforum.ir/abzar/ezdevaj

بر اساس ثانیه دقیقه ساعت هفته سال نام سال و....
http://najiforum.ir/abzar/sen

ممنونم اون فال ازدواج خطا دادصفحش بقیش عالی بود
(۳-۱۲-۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ عصر)'هکرمهربون' نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام خدمت شما دوستان گل گلاب من بهزادم برگشتم پیش شما ب مدت موقت باز هستم شاید برم شاید نرم حالا اونش با خداست ب دلیل مسائل ازدواج(البته هنوز قطعی نشده ) و سرکار ک میرم و دانشگاه و کلی کار دیگه مجبور بودم نیام نت امید وارم دلایلم قانع کننده باشه برای تیم ناجی
موفق باشید

سلام هکرمهربون خوش اومدی خیلی خوشحالم که تونستم ببینمت,امیدوارم همیشه موفق وشادباشی وبه آرزوهات برسیتصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gif

(۳-۱۲-۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ عصر)'هکرمهربون' نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام خدمت شما دوستان گل گلاب من بهزادم برگشتم پیش شما ب مدت موقت باز هستم شاید برم شاید نرم حالا اونش با خداست ب دلیل مسائل ازدواج(البته هنوز قطعی نشده ) و سرکار ک میرم و دانشگاه و کلی کار دیگه مجبور بودم نیام نت امید وارم دلایلم قانع کننده باشه برای تیم ناجی
موفق باشید

سلام دوست قدیمی امیدوارم هرجاهستی دنیابه کامت .
خوش وشادباشی درکنارخانواده
تصویر: images/smilies/53.gif
دلم خیلی برای اون دورهمی های قدیمی تنگ شده یعنی میشه یه باردیگه اون زمان ها تکراربشه؟؟؟

درود بر همه ناجی های عزیز امید وارم این مطلبم آپ بمونه تا بتونن بقیه هم ببیند این مطلب رو
من بهزادم خیلی خوشحالم که انجمن ناجی هنوز سرپاش هست با مدیریت قوی
من دوساله متاهل شدم و ب دلیل درآوردن نون به سختی جونی برام نمیونه که بیام انجمن مطلب بذارم شماها که جوان تر هستید انجمن رو بگردونید
امیدوارم که بریم برا قهرمانیتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
خلاصه ماکه گرفتار زن و زندگی شدیم شماحواستون باشه به خودتون که زندگی بسیار کمر شکنه (حرفم با کامرانه)خلاصه من هفت هشتا پیرهن از شما بیشتر پاره کردم
ازما گفتن بود خخخخخ
دلم زیاد براتون تنگ شده من سعی میکنم مطالب رو آپ کنم انشالله تا منم ی سهمی داشته باشم
به قول آرزو واقعا دلم برا قدیم تنگ شده که ی گپی بزنیم ی سایتی بزنیم ی عکسی فیلمی چیزی برا ناجی بسازیم
الان که دیگه همه رفتن به سمت تلگرام و ازین چیزا الکی
هیچ چی ناجـــــــــــی نمیشه
اینم تقدیم به همه ناجی های گل گلاب
[تصویر:  do.php?imgf=najiforume167cooltext243187500132698.gif]
(۱۸-۲-۱۳۹۶ ۰۶:۵۳ عصر)'هکرمهربون' نوشته شده توسط: [ -> ]درود بر همه ناجی های عزیز امید وارم این مطلبم آپ بمونه تا بتونن بقیه هم ببیند این مطلب رو
من بهزادم خیلی خوشحالم که انجمن ناجی هنوز سرپاش هست با مدیریت قوی
من دوساله متاهل شدم و ب دلیل درآوردن نون به سختی جونی برام نمیونه که بیام انجمن مطلب بذارم شماها که جوان تر هستید انجمن رو بگردونید
امیدوارم که بریم برا قهرمانیتصویر: images/smilies/Happyتصویر: images/smilies/Happy
خلاصه ماکه گرفتار زن و زندگی شدیم شماحواستون باشه به خودتون که زندگی بسیار کمر شکنه (حرفم با کامرانه)خلاصه من هفت هشتا پیرهن از شما بیشتر پاره کردم
ازما گفتن بود خخخخخ
دلم زیاد براتون تنگ شده من سعی میکنم مطالب رو آپ کنم انشالله تا منم ی سهمی داشته باشم
به قول آرزو واقعا دلم برا قدیم تنگ شده که ی گپی بزنیم ی سایتی بزنیم ی عکسی فیلمی چیزی برا ناجی بسازیم
الان که دیگه همه رفتن به سمت تلگرام و ازین چیزا الکی
هیچ چی ناجـــــــــــی نمیشه
اینم تقدیم به همه ناجی های گل گلاب
[تصویر:  do.php?imgf=najiforume167cooltext243187500132698.gif]

سلام بابابهزادتصویر: images/smilies/4.gif
آخی چقدرپیروشکسته شدیتصویر: images/smilies/4.gif
منم باهات موافقم ازوقتی این گوشی های هوشمنداومده هوش همه روپرونده تصویر: images/smilies/4.gifاما ناجی یه چیزدیگس
امیدوارم تنت سالم وزندگی خوبی داشته باشه ولی توناجی هرکسی جای خودشوداره ولی بازم همین که قول دادی مطالب روبخونی اونم جای دلگرمی باباییتصویر: images/smilies/4.gif

خخخخخخ ماشالله ماشالله شما برعکس من همیشه فعال هستید فعلا که هستیم در خدمتتون تا بعد ببینم خداچی میخواد
(۱۹-۲-۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ عصر)'هکرمهربون' نوشته شده توسط: [ -> ]خخخخخخ ماشالله ماشالله شما برعکس من همیشه فعال هستید فعلا که هستیم در خدمتتون تا بعد ببینم خداچی میخواد

نه بابا فعال کجابود.گاهی یاداون قدیمامیام اینجاسرمیزنم حسش بودچندتاارسالی میدم ومیرم
سایت خیلی خلوت شده کسی دیگه نیست ادم میاددلش میگیره

لینک مرجع