انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: مسابقه بهترین دست خط !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به همگی ....

بچه ها یه مسابقه به عنوان ، مسابقه بهترین دست خط ترتیب دادم....

مسابقه به این صورت هست که یه مطلب رو من می گم و همه اون رو می نویسند با دست خط خودشون ، با خودکار یا مداد فرق ندراه ، دست خط عادی خودمون !

بعد..... از اون نوشته،  عکس می ندازند یا اینکه اسکن می کنند و بعد از آپلود کردن  تو این تایپیک می زارند .

یه مورد دیگه برای شرکت در مسابقه ، هر فردی هزار تومن اعتبار هم می زاره وسط  و جمع اعتبارات شرکت کننده ها  ، به نفر برنده می رسه.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

متن این هست .

یا علی(ع) در بند دنیا نیستیم ..بنده ی لبخند دنیا نیستیم ،‌بنده ی آنیم که لطفش دائم است با منو بی من به ذاتش قائم است ... انجمن ناجی.........
انجمن ناجی رو می تونید به صورت انگلیسی یا فارسی یا هر طور که صلاح بود بنویسید .
یا می تونید بزنید عضو ناجی !

برنده جز اینکه اعتباری نقدی جمع شده از اعضاء رو  می گیره ، مدال خوش خطی هم بهش اعطا می شه .

خب منتظر هستم شروع کنید .تصویر: images/smilies/shake.gif

من مینویسم و میزارم.ولی بعدش تو آفتاب باید برین دنبالشتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
[تصویر:  najiforum_DSC-0686.jpg]

هدفم این بود ک وسط کادر بنویسم .ولی نمیدونم چرا هر کدوم ی طرفی رفتهتصویر: images/smilies/Happy

چون اول از همه گذاشتم 2 نمره بهم اضافه تر بدین .گناه دارمتصویر: images/smilies/4.gif

خوبه اما به نظر من اون انجمن ناجی رو فقط خوب نوشتی تصویر: images/smilies/65.gif

نیستیم رو بد نوشتی ....( در بند دنیا نیستیم ) 

خوش خط هستیا ....

عتیقه

[تصویر:  najiforum_Picture-005.jpg]
در تصویر یک گلبرگ هم کنار برگه کاغذ قرار دادم ( عجله داشتم می تونستم خیلی بهتر بنویسم و بر روی برگه ی a4 نوشته شده)
[تصویر:  najiforum_Picture-005.jpg]

[تصویر:  najiforum_Picture-006.jpg]

در تصویر زیر همان نوشته ی بالایی می باشد با این فرق که کمی دور برگه را سوزاندم (اگر مسابقه مرحله بعد داشته باشد ، بر روی نوشته کار می کنم و یک دستخط زیبا ارائه می دهم)
[تصویر:  najiforum_Picture-006.jpg]

بعله،دندونه ها بهم چسبیده شدن،
حالا شما چشم پوشی کنینBig Grin

آقای قادری خیلی حرفه ای نوشتی:تشویق: فقط خوانا نیس
آقای قادری یه خطتون پیچی بودواضع نیست.چون زیادپیچ توپیچ شده
ولی خط دوم قابل خوندنه ولی انگارکسی دنبالتون کرده تصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gif
وهمون اول درس بنویسیدکه نخواین بازشرکت کنیدتصویر: images/smilies/4.gif
...................................................

ولی عالی زحمت کشیدید
تصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gif

(۳۰-۶-۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ صبح)'عتیقه' نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر:  najiforum_DSC-0686.jpg]

هدفم این بود ک وسط کادر بنویسم .ولی نمیدونم چرا هر کدوم ی طرفی رفتهتصویر: images/smilies/4.gif

چون اول از همه گذاشتم 2 نمره بهم اضافه تر بدین .گناه دارمتصویر: images/smilies/4.gif

عتیقه جان عالی دست دردنکنه فقط یکم بی دقتی کردی که دندونه ها چسبیدن به همتصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gif

اینم نمونه ی کار من .البته عجله ای شد بعدا سر فرصت یکی دیگه میذارم . 
[تصویر:  najiforum_Photo0419_0009a.jpg]
یسناعالیتصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gif
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع