انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: عرض تسلیت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بسم الله الرحمن الرحیم
جهت اطلاع

[تصویر:  eat8kfdf3ni3vmjo3b3.jpg]

اندوه ما در غم از دست دادن ان عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد تنها میتوانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب كنیم.
[تصویر:  najiforum_عرض-تسلیت.jpg]
برای ارسال صلوات برای شادی روح عزیز از دست رفته ...
لطفا کلیک کنید

najiforum.ir/salavat/solhji

منم ب نوبه خودم تسلیت عرض میکنم ایشالله غم اخرتون باشه هرچند میدونم  حاجیه خانوم صلح جو چون مادران دیگر عزیز و گرامی بودنتصویر: images/smilies/53.gif  فقدان در گذشت مادرتون بر شما تسلیت باد .

درگذشت مادر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم
     از خداوند برایتان  صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب میکنم

منم عم ازدست دادن این عزیزگرامی وبزرگوارروبه خانواده محترمه تسلیت عرض میکنم.
امیدوارم خداوندمتعال آن عزیزازدست رفته روباانبیاء واولیاء همنشین فرماییدوروحش شادویادش گرامی باد.

[تصویر:  najiforum_nbvc.jpg]

با سلام
داغ از دست دادن عزیزی برای انسان بسیار دردناک است ، آنچنان این درد شکننده است که بعضاً دیده شده بر اثر آثار این غم عظما وابسته ای نیز به سوی ابدیت به خاک عبودیت شتافته ، اما آیا نمیشود از فقدان عزیزانمان پس از تجربه ای دردناک پیشگیری کنیم چرا میتوانیم ، با ابراز همدردی متسّلی اندوه عزیزازدست داده ای باشیم . 
بدین منظور از ابراز همدردی شما عزیز که دست محبتت را از طریق ابراز همدردی بر شانه های لرزانم احساس کرده و همچنان گرمی دستانت را احساس میکنم . و بوسه احترام بر آن دست با اکرام میزنم . یا علی  [تصویر:  53.gif]

دفتر زندگی صفحه ای برای شروع و صفحه ای برای پایان دارد . برگه های اول بیشتر تجربه اند و برگه پایانی بیشتر صرف گرفتن یادگاری از دوستان . آخرین یادگاری اشک عزیزانی است که عمری را در کنار آنها تجربه کرده ایم . امیدوارم تحمل مصیبت وارد شده بر شما ، با عنایت حضرت حق و صبر و شکیبایی آسان گردد . ما را در غم خود شریک بدانید . از خداوند منان برای تازه درگذشته طلب آمرزش و رحمت می نمایم . 

همراه اندوه دل شما - اندیشه

انا لله و انا الیه راجعون
و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی آغازی بی پایان را می سراید .
دوست عزیز، جناب آقای صلح جو بنده نيز به نوبه ي خودم درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت گفته و برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای حضرتعالی و دیگر سوگواران صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم .

[تصویر:  najiforum_WGPR49.jpg]
[تصویر:  najiforum_تصسث.jpg]

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند
و این ،بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت
درگذشت مادر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده
برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .
[تصویر:  najiforum_th.jpg]
بأسمه تعالی
[img=18x18]images/smilies/53.gif
چهل روز گذشت اما مادرم یادت هیچگاه از دلم نمیگذرد ، دیدی مادرم من که هیچ همه دوستانم نیز در غم فقدانت
در کنارم بودن همه حتی آنانکه تو را نمیشناختند اما مهر مادری را می شناختند ، دوستانم میدانستند که چه گوهر
نایابی را از کف دادم اماّ من فقط عطر بوی چادر نمازت عطر سجاده ات که هنوز هم بوی شیرت را میدهد، دارم آه مادر 
امشب نیز بیا ساعتی میهمانم شو ، میهمانم شو تا سر بر طاق سینه ات بگذارم تا بار دیگر من از غصه هایم بگویم ، و
تو نیز برای تسلی دلم از شبهای جاودانگی پدرم بگو ، بگو که اگر پدر نیست تو هستی و همیشه در کنارم خواهی ماند.
نمیدانم اکنون که در 51سالگی چرا بدین سان احساس نیاز میکنم بر بودنت . اما افسوس که صبح دیگر باز از خواب که بیدار
شوم باز هم نبودنت را تجربه میکنم ، آه ای خدای من چه سخت است بی تو ای مادر .
سلام :[img=18x18]images/smilies/53.gif
دوستان عزیز چهل روز گذشت چهل روزی که اگرچه عزیز ترین عزیز از کنارم به سوی ابدیت و بسوی لقاء الله شتافت اما
حضور گرمتان همواره متسلی نه من بلکه تمام اهل خانواده گشت سپاسگذارم از تمام محبت های تک تک شما عزیزان انشالله بتوانم
سر میدهددر زمره رفیقانی باشم که همیشه و همواره در شادمانی هایتان اولین کسی باشم که شادباش گویان هل هله میزند .
و انشالله از فردا به مراتب قوی از گذشته در خدمت اهالی مجموعه ناجی خواهم بود انشاالله[img=18x18]images/smilies/53.gif دوستتان دارم صمیمانه

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع