انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: دنیای مجازی دنیای دروغ و تعارف,آدمهای اینترنت چه آدم هایی هستند ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هميشه فكر ميكردم از دنياي مجازي تا واقعي فاصله زيادي هست ...فكر ميكردم در دنياي مجازي ميشود خودت بود ..ميشود راحت حرف زد و از كسي نترسيد ..ميشود سرت را بالا بگيري و بگويي اين نظر من است ..من اين را مي گويم ..

ولي نه ..! اشتباه ميكردم ..اينجا هم درست مثل دنياي واقعي دنياي دروغ و تعارف است ...اينجا هم اگر كسي نظر واقعيش را بگويد تو دلگير مي شوي و بلعکس..درست مثل دنياي واقعي ...

اينجا هم از تو پرسيده مي شود ببخشيدخانوم شما تا حالا با چند پسر دوست بودي ؟!

اينجا هم كسي تحمل حرفهاي تو را ندارد و اگر كامنتي ارسال نكني حرفهايت بي مزه و رخوت انگيز ميشود ...

گاهي دنياي مجازي از دنياي واقعي هم بي رحم تر مي شود ..آن قدر كه حتي دوستي كه برايت دل مي سوزاند را هم باور نداري ...به سرت ميزند چند وقتي بگذاري وبروي ..چند وقتي همه بپرسن كجايي ؟ نيستي ..؟ و تو باشي و خودت را بزني به نبودن ..كم كم مي بيني كه از يادشان ميروي .از دلهایشان خط ميخوري و فراموش ميشوي ..مثل دنياي واقعي ..

این مرگ هم عالمی دارد اما ...

Heart انجمن ناجی Heart
(۸-۶-۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ صبح)'مهدیه' نوشته شده توسط: [ -> ]هميشه فكر ميكردم از دنياي مجازي تا واقعي فاصله زيادي هست ...فكر ميكردم در دنياي مجازي ميشود خودت بود ..ميشود راحت حرف زد و از كسي نترسيد ..ميشود سرت را بالا بگيري و بگويي اين نظر من است ..من اين را مي گويم ..

ولي نه ..! اشتباه ميكردم ..اينجا هم درست مثل دنياي واقعي دنياي دروغ و تعارف است ...اينجا هم اگر كسي نظر واقعيش را بگويد تو دلگير مي شوي و بلعکس..درست مثل دنياي واقعي ...

اينجا هم كسي تحمل حرفهاي تو را ندارد و اگر كامنتي ارسال نكني حرفهايت بي مزه و رخوت انگيز ميشود ...

گاهي دنياي مجازي از دنياي واقعي هم بي رحم تر مي شود ..آن قدر كه حتي دوستي كه برايت دل مي سوزاند را هم باور نداري ...به سرت ميزند چند وقتي بگذاري وبروي ..چند وقتي همه بپرسن كجايي ؟ نيستي ..؟ و تو باشي و خودت را بزني به نبودن ..كم كم مي بيني كه از يادشان ميروي .از دلهایشان خط ميخوري و فراموش ميشوي ..مثل دنياي واقعي ..

Heart انجمن ناجی Heart

درست می گید ...
دنیای مجازی اکثر آدمهاش هم مجازی اند ، این دنیا نمی شه گفت مجازیه ، چون آدمها رو می شه دید ، حس کرد ، لمس کرد ، این دنیا مجازی نیست ، همونطور که با موبایل یا همراه یا تلفن می تونی با کسی حرف بزنی یا در تلویزیون برنامه ی زنده کسی رو ببینی ... آدمهای دیگر هم حس می شند و دیده می شند ...
دروغ بیشتر توش هست ، خیانت بیشتر توش هست و زمانی بود که مزاحمین بهت زنگ می زدند و آزارت می دادند و یا با صداشون خودشون رو پولدار یا زیبا یا عاشق جلوه می دادند ک فقط پشت تلفن بود و همش حرف یک قرونی ! حتی تلفن وارد سینما شد  و چه فیلم هایی ساخته شده و حالا اینترنت ... خیلی قوی تر از تمام ارتباطهایی که تا الان بوده و مرحله ی بعدی بی شک سفر ذهن هست که مثل خواب در یک دنیای مجازی می تونی با هر کسی دیدار کنی و یا در فروشگاهی خرید کنی و کالای واقعی درب منزل بیاد ک البته الان و در این بحثی که مهدیه خانم راه انداختن نیست .....
مهدیه خانم درست می گه ....
دنیای اینترنتی دنیای خطرناکی هست اما در عین حال می تونه خطرناک نباشه می تونی ، علم و اطلاعات کسب کنی ، اما یه جا یسنا خانم زده بود ، وقتی میای اینترنت با وضو بیا ، راست می گه ، باید خودت رو ایمن کنی ، اینجا 98 درصد از ارتباط خطرناک و شیطانی هست ، یا احساست را به بازی می گیرند و یا شخصیتت را زیر سئوال ، یا کالایی بی ارزش را به تو قالب می کنند یا پیامهای غیر اخلاقی می بینی ، من خودم از اشخصاصی هستم که از اهالی این دهکده ی اینترنتی از نظر لوک بسون زندگی می کنم ، آدمهایی دیدم پوچ و حراف که فقط حرف می زنند بدون عمل ، آدمهایی دیدم که برای یک شارژ  هزار تومانی وجود خودشون رو می فروشند ، آدمهایی دیدم به ذات هیچ به اصل هیچ کلا هیچ!
معدود هست اشخاصی که واقعا خوب باشند و اون هم خیلی خیلی معدود ، معدود هست سایتهایی که سالم باشند و توشون چیزی یاد بگیری بدون از دست دادن ارزشهای اخلاقی و انسانی ، معدوده ، تو اینجا با ساز بی بندوباری باید برقصی ، تو اینجا باید با جنس مخالف راحت باشی ، تو اینجا خود فروشی ، دیگر فروشی بایده و سالم بودن سالم رفتن عجیب !
تو اینجا خائن ها زیادن ....
خود فروشی زیاده ....
اینجا همون دنیای واقعیه ، فقط بدی ها بیشتر و بیشتر و بیشتره !
اینجا چون متمرکز تر هستی ، روحت بیشتر مورد آزار قرار می گیره ، اینجا همونجاست که می گند ...
آدمک خر نشوی گریه کنی 
کل دنیا سراب است بخند ....

باید با وضو وارد اینترنت شد و با بدی ها جنگید ...
تصویر: images/smilies/smile.gif

Heart انجمن ناجی Heart

(۸-۶-۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ صبح)'مهدیه' نوشته شده توسط: [ -> ]هميشه فكر ميكردم از دنياي مجازي تا واقعي فاصله زيادي هست ...فكر ميكردم در دنياي مجازي ميشود خودت بود ..ميشود راحت حرف زد و از كسي نترسيد ..ميشود سرت را بالا بگيري و بگويي اين نظر من است ..من اين را مي گويم ..
میشه ابجی گلم،اما بی نهایت سخته
پشت این اسم کاربری ها هم یه فرد نشسته با یه قلب با یه احساس،وقتی با کسی دوست میشی نسبت به اون مسئولی
نسبت به اشکاش ،ناراحتی هاش،دلشکستناش،دلتنگیهاش و....

اینجا هم دوست دارند همو بشناسند تا یه دوستی موفق داشته باشند
عمر به سرعت میگذره کسی دوست نداره عمرش تلف بشه پس بهترین ها رو برای خودش میپسنده

تصویر: images/smilies/aslan[najiforum.ir].gif
گاهي دنياي مجازي از دنياي واقعي هم بي رحم تر مي شود تصویر: images/smilies/hom[najiforum.ir].gif..آن قدر كه حتي دوستي كه برايت دل مي سوزاند را هم باور نداري تصویر: images/smilies/tashvigh[najiforum.ir].gif...به سرت ميزند چند وقتي بگذاري وبرويتصویر: images/smilies/tashvigh[najiforum.ir].gif ..چند وقتي همه بپرسن كجايي ؟ نيستي ..؟ و تو باشي و خودت را بزني به نبودن ..كم كم مي بيني كه از يادشان ميروي .از دلهایشان خط ميخوري و فراموش ميشوي ..مثل دنياي واقعي ..
مخفی :
من این ستاره رو بگیرم با دمپایی ابری چنان بزنمش که نگو و نپرستصویر: images/smilies/asabanivamontazer[najiforum.ir].gifنه خط میخوره اما نه فراموش میشهتصویر: images/smilies/loser[najiforum.ir].gif درست مثل دنیای واقعی

Heart انجمن ناجی Heart

لینک مرجع