انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: آموزش رمزگذاری فایل ها و درایوها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام 

لطفا نحوه ی قفل کردن (یا رمزگذاری) فایل یا درایو رو توضیح بدید .

آموزش همراه با تصویر باشه بهتره .تصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gif

باتشکر .
با سلام من یک نرم افزار برای دانلود می زارم که نیاز به توضیح خاصی نداره کافیه اون رو آپلود کنید و بعد نصب کنید و همچنین فایل زیپ تماما رمز باز کردنش 
najiforum.ir  هست و  بعد از نصب هر سئوالی بود می تونید بپرسید .

خوب من پیشنهاد نمیکنم این قفل گذاری روی فایل ها چون من ی بار کل درایوم سر همین رمز پاک شد چون رمزش یادم شده بود ولی دلیل نمیشه اموزشش رو نذارم در 9 تا تصویر اموزش کامل هست بین تصاویر توضیح میدم دقت کنید
ابتدا نرم افزار قفل گذاری روی فایل رو از ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنجــــا دانلود میکنید بعد از نصب همون اول کار ازتون رمز میخواد مثل تصویر زیر

[تصویر:  najiforum_Untitled_dc600.jpg]
خوب رمز رو زدین اوکی شد حالا دوباره ازتون رمز میخواد دوباره همون رمز قبلی رو میزنید یعنی تاییدش کردیدمثل تصویر زیر
[تصویر:  najiforum_Untitled1_57893.jpg]
حالاوارد محیط نرم افزار میشیدطبق تصویر دکمه addرو میزنید
[تصویر:  najiforum_Untitled2_c2a7a.jpg]
در سمت چپ کل فایل های شما هست میتونید  برا ی عکس رمز بذارید یا برای کل درایو ها یا هرچی
فقط کافیه مثل عکس زیر فایل رو ی بار روش کلیک کنید و روی اون << کلیک کنید تا بره قسمت اون طرف یعنی انتخاب شده مثل عکس زیر

[تصویر:  najiforum_Untitled3_3a82d.jpg]
حالا از قسمت پایین گزینه protect رو میزنید تا بره مرحله بعد در مرحله ی بعد به شما نشون داده اون فایلی ک میخواین قفلش کنید مثل عکس زیر
[تصویر:  najiforum_Untitled4_0bd7e.jpg]
خوب تموم شد شما اون فایل رو قفل کردید برای اطمینان مثل عکس زیر روی گزینه open کلیک کنید تا فایلی ک قفلش کردید باز بشه
[تصویر:  najiforum_Untitled5_5e1c4.jpg]
خوب اگه به تصویر زیر دقت کنید میبینید ک خطا داد و فایل باز نشد چون قفل شدس و باز نمیشه

[تصویر:  najiforum_Untitled6_47db4.jpg]
حالا طبق تصویر زیر روی گزینه ک با فلش نشون داده شده کلیک کنید تا قفل برداشته بشه حالا برید همون پوشه رو راحت بازش کنید

[تصویر:  najiforum_Untitled7_13d29.jpg]
[تصویر:  najiforum_Untitled8_10bba.jpg]

اگر سوالی هست در خدمتم....
از هر نرم افزار که من یا کامران داده می تونید استفاده کنید .

برای من با تصویر هست تصویر: images/smilies/cool.gif آسون تره تصویر: images/smilies/4.gif بهتره خودم چک کردم تصویر: images/smilies/smile.gif

لینک مرجع