انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: دردتو به هر نامردی نگو ..
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دردتو به هر نامردی نگو ..

[تصویر:  najiforum_13_9a9f3.jpg]

دردو دل یا زدن حرف دل یا گفتن راز ...

چند تا خسیسه داره ...

حتی امام علی(ع) هم دردو دل می کرد ، اونم به چاه می زد !

دقت کنید امیر المومنین با کارش هدف داشته ، یعنی اینکه ما ازش یاد بگیریم که دردو دل اگر می خوایم بکنیم ، می تونه یه چاه باشه ، ائمه ما هوشیار بودند ، می گند شما نمی خواید با خدا خدا دردو دل کنید باشه ما باز برای شما راه گذاشتیم و اون راه اینه حداقلش با چاه دردو دل کنید ( چاه حتما نباید باشه می تونید تو تنهایی خودتون باشه می شه تو یه انجمن که بخش مهمان داره یا می تونید جلو آئینه یا می تونید با یه شیء یا می تونید با آب دردو دل کنید ) من خودم با آب دردو دل می کنم .

و اگر به حرف من گوش نمی دید و می خواید با یک انسان دردو دل کنید ، اول تستش کنید ، ببینید دین داره نداره یا قبلش ازش سئوال کنید ، از یه دوست مشترک ازش بپرسید ، ببنید در مورد دوست مشترک شما چه اطلاعاتی می ده ؟ اگر یه سری رازها رو گفت پس بدونید اون ، دهن لقه یا اهل دردو دل نیست !چون شما هم دردو دل کنید راحت می ره می زاره کف دست یکی دیگه !
جنبه ی طرف چقدره ؟ اگر دردو دل کردید از حرفهای شما سوء استفاده نمی کنه ؟
من که بشخصه هیچ کسی رو برای دردو دل نمی شناسم ...
اگر خواستید بخش دردو دل مهمانها رو راه بندازیم تا اگر کسی از بچه ها خواست دردو دل کنه ، به صورت ناشناس حرفهاش رو بزنه !
موافق بودید اعلام کنید .

این بخش برای مهمانها باز هست .

najiforum.ir/forum-854.html

Heart انجمن ناجی Heart
لینک مرجع