انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: فایل صوتی مادر محمد امین , مادران ساده !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

​این فایل صوتی به نظرم جالب اومد گفتم براتون بزارم .
این نشون می ده مادرها خیلی ساده هستند که حتی در بدترین شرایط ، بچه های خودشون رو خوب می بینند که البته این می تونه خیلی خطرناک باشه .

نظر شما چیه ؟ نظر خودتون رو بنویسید .

دانلود در لینک زیر.

دانلود
کد php:
http://najiup.ir/gif/6/MohsenGhadery/najiforum_madaremohammadamin.mp3 

عالی ....

من دو نکتش رو می نویسم شما باقیش رو .....

صبح از خواب پا می شد می رفت مسجد محله یه گونی کفش پر می کرد می فروخت - کمک خرجم بود - ( دزدی) 

بچه ی پاکی بود اصلا نورانی بود ( هیج موقع اصلا این نمازش ترک نمی شد ) هر موقع می دیدی تو حال سجده بود پیشنونیش ....با کله می می رفت تو بشقاب... باید دیده باشید آدمهای معتاد رو که همش در حال چرت زدن و خوابیدن هستند ......

(۲۰-۴-۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ عصر)کامران نوشته شده توسط: [ -> ]عالی ....

من دو نکتش رو می نویسم شما باقیش رو .....

صبح از خواب پا می شد می رفت مسجد محله یه گونی کفش پر می کرد می فروخت - کمک خرجم بود - ( دزدی) 

بچه ی پاکی بود اصلا نورانی بود ( هیج موقع اصلا این نمازش ترک نمی شد ) هر موقع می دیدی تو حال سجده بود پیشنونیش ....با کله می می رفت تو بشقاب... باید دیده باشید آدمهای معتاد رو که همش در حال چرت زدن و خوابیدن هستند ......

تا الان دو مورد شد .
1- پسرش دزد بود
2- پسرس معتاد بوده .

دیگه ؟
میرفت سر جیب آقاش اون پولایی که عکس امام داشت رو بر میداشت از بس علاقه داشت! باباشم با کمر بند میوفتاد به جونش می گفتم نزنش، این از علاقه اش به امامه!!(بازم دزدی ولی این بار از اهل خونه!)
اون دوایی که قد نخود می ریخت تو چایی میداد واسه درد مامان و باباشتصویر: images/smilies/dodgy.gif  و اون آردای شفابخش(رواج اعتیاد)

این مادر نماد آدماییه که تو توجیه کردن بسیار ماهرن.
(۲۰-۴-۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ عصر)ستاره نوشته شده توسط: [ -> ]میرفت سر جیب آقاش اون پولایی که عکس امام داشت رو بر میداشت از بس علاقه داشت! باباشم با کمر بند میوفتاد به جونش می گفتم نزنش، این از علاقه اش به امامه!!(بازم دزدی ولی این بار از اهل خونه!)
اون دوایی که قد نخود می ریخت تو چایی میداد واسه درد مامان و باباشتصویر: images/smilies/dodgy.gif  و اون آردای شفابخش(رواج اعتیاد)

این مادر نماد آدماییه که تو توجیه کردن بسیار ماهرن.

نمی شه گفت رواج اعتیاد ....اما می شه گفت مواد مخدر زیاد دستش بوده ... فروشنده مواد ! 

خب فکر میکنم با دید دیگه ای میتونیم به این فایل صوتی نگاه کنیم
اونم به سخره گرفتن راویان فتح 

خاطرات مادران و خانواده ها و دوستان و هم رزمان شهدا و در آخر تمسخر خود شهدا
نه ما دید رو اول گفتیم اگر نمی گفتیم شاید این برداشت می شد .
ولی اول گفته شد که مادر ساده .
الان تو جامعه خودمون زیاد داریم که یه مادری از فرزند خودش کاملا دفاع می کنه با اینکه مثل روز روشن هست که اون پسر یا فرزند گاها دختر ، کارش غلطه ، جلوی همه می ایسته حتی پدر حتی قانون ....
روایت فتح واقعیات رو می گفت آیا همین فایل صوتی واقعیت نیست ؟
یا همین مادر برای همه کارهای پسرش آیا توجیح نمیاره ؟

موزیک متن که بکار رفته یادآور مستندهای واقعی ارزشی است
بنابراین  اولین موضوعی که به ذهن میاد تمسخر این ارزشها است
تا بیان واقعیتها

این فایل صوتی خیلی بیشتر از این که فکرش رو بکنیم میتونه تخریبی باشه

برای بیان ساده بودن مادرها یا هر واقعیت دیگری نباید به هر وسیله ای متوسل بشیم
در پشت هر طنزی هدفی هست که باید بهش دقت بشه

(۲۰-۴-۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ عصر)مهدیه نوشته شده توسط: [ -> ]خب فکر میکنم با دید دیگه ای میتونیم به این فایل صوتی نگاه کنیم
اونم به سخره گرفتن راویان فتح 

خاطرات مادران و خانواده ها و دوستان و هم رزمان شهدا و در آخر تمسخر خود شهدا
با سلام ؛ 
کلا شما گویا با پست های من مشکل دارید ؟ اون پست در مورد رقص و این هم از این پست .
دید شما متعصب گونه هست ، مشکل اینجانب نیست ...
تم و شیوه بیان ، روایت فتح است ولی دلیل نمی شه اون رو به مسخره گرفته باشه .
این مادر هم داره خاطرات فرزندش رو تعریف می کنه اما با کمی هوشیاری متوجه این امر خواهید شد که این آلوده ی گناه هست یا نه و لازم به ذکر این نکته هم هست که ما باید عاقل و آگاه باشیم ، چرا که روایت فتح در کل از خوبان می گفت و این عادت به خوبان ما رو گمراه کنه و گول بخوریم و متوجه نشیم که این با همون تم داره می ره جلو ولی شب و روز فرق داره .
دشمن هم این شیوه رو داره ، در ظاهر خوب  ولی حرفهای شیطانی می زنه و یا چند حرف درست می گه و مابینش یک حرف دروغ و کذب .
دشمن می گیره لباس دین تن می کنه به گونه ای که شما گمراه بشید تا حرفش رو  بزنه و تا شما گوش بدید و نفهمی چی می گه .
مگر نبرد صفین نبود که قرآن بر سر گذاشتند ؟

مخفی :
در واپسین روز جنگ که سپاه امام در شرف پیروزی بود و مالک اشتر و قیس بن سعد، و تن از سرداران سپاه امام، چند قدم تا خیمه معاویه فاصله داشتند، امام علی (ع)دست به شمشیر برده و به عمروعاص و ۳ تن از اطرافیان او(ضحاک بن قیس، بسر بن ارطاة، سفیان بن عوف)حمله کردند.عمروعاص برای رهایی از ضربت ذوالفقار امام لخت شد و ۳ تن دیگر نیز به پیروی از وی عورت خویش را نمایان کردند و امام(ع) از شرم چشمان خویش را بستند و راهشان را کج کردند عمروعاص زمانی که از این مهلکه جان سالم به در برد به اردوگاه سپاه شام بازگشته و دستور داد قرآن ها را بر سر نیزه کنند.
علی در این جنگ ۵۲۱ بار شمشیر خود را از غلاف بیرون کشید و ۵۲۱ نفر را کشت
این فایل صوتی قبلا هم در  نظر سنجی قرار گرفته و حتی بعضی ها متوجه نشدند که این پسر معتاد ، دزد ، مواد فروش هست ، بلکه با تم و بیانش ناراحت شدند در  حالی که اگر با چشم بینا و عقل و شعور آگاهانه به این گفته ها تامل بشه این مهم به دست میاد که ، کاملا این روایت شخصی بی دین و خلافکار هست در صورتی که در دید اول شما متوجه نمی شید .
کاش من اشاره ای نمی کردم به این مضمونش و بعد از اینکه شما به شک می افتادید و تعریف از این می کردید من می گفتم چرا دقت ندارید ....
این داره از شخصی جاهل حرف می زنه ....

محسن قادری نوشته:
این فایل صوتی به نظرم جالب اومد گفتم براتون بزارم . این نشون می ده مادرها خیلی ساده هستند که حتی در بدترین شرایط ، بچه های خودشون رو خوب می بینند که البته این می تونه خیلی خطرناک باشه . 

مهدیه نوشته:
خب فکر میکنم با دید دیگه ای میتونیم به این فایل صوتی نگاه کنیم اونم به سخره گرفتن راویان فتح  خاطرات مادران و خانواده ها و دوستان و هم رزمان شهدا و در آخر تمسخر خود شهدا

چون اول دفعه دید و برداشت ذکر شده پس نمیشه گفت هدف مسخره کردن بوده.

تو همین صدا و سیما خودمون تو فیلم نابرده رنج یا اخراجی ها یا خوش رکاب که در مورد دفاع مقدس بود و طنز هم بود مگه اون هدفی که سازنده دنبال میکرد تمسخر بود؟
مگه بد آموزی برا مخاطب داشت؟
درسته آدم یه جاهایی خنده اش میگیره از طنزی که توش داره ولی باور کسی در مورد دفاع مقدس تغییر نمیکنه با کلیپ.
انجمن علمی ناجی

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع