انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: مسابقه عکس سفره ی ماه مبارک رمضان ...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام و با قبولی طاعات و عبادات .

یه مسابقه برای ماه مبارک رمضان ....

مسابقه بدین طریق هست ، هر شخصی که تمایل داشت شرکت کنه می تونه ، از سفره ی افطار یا سحری عکس بگیره ....

سادگی معیار اصلی هست .... اما عکسها و تصویرهای دیگه هم می تونه ارسال بشه .

مهم اینه زیبا باشه و هنرمندانه ، در مورد زیبایی در عکاسی می تونید سئوال بپرسید ، بنده رشتم کارگردانی هست  سئوالی هم بود می تونید بپرسید در مورد نما یا زاویه یا موردهای دیگه .

- تصاویر ارسالی هم می تونه فقط از سفره باشه هم می تونه شخصیت داشته باشه .
- می تونه از مسجد یا هیئت یا هر جایی که افطاری می دهند باشه .
- تعداد مهم نیست.
- زاویه دید مهمه
- وضوح مهمه
- موضوع مهمه

Heart انجمن ناجی Heart

تصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gifسلام براهالی خوب ودوست داشتنی ناجی.تصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gif
امیدوارم طاعات وعبادات موردمقبول حق تعالی قراربگیر،اگه یادتون باشه اقای قادری گرامی یه تایپیک درموردمسابقیه بهترین سفره افطارداده بود.که درعین سادگی خلاقانه هم باشه .منم ازاین ایده آقای قادری استقبال کردم ومی خوام عکس اولین سفره افطاری روخودم بذارم ودرضمن؛ ازهمه بچه ها می خوام شرکت کنند.
تصویر: images/smilies/53.gifتصویر: images/smilies/53.gif ممنونم ازاهالی خوب ناجیتصویر: images/smilies/53.gif

این عکس قبل ازاینکه غذاتوسفره گذاشته بشه هست.
تصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gif

[تصویر:  najiforum_najiforum-test.jpg]
اینم بعدازگذاشتن غذاست
تصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gif
 [تصویر:  najiforum_ads.jpg]
Heart انجمن ناجی Heart
...........................
Heart najiforum.ir Heart

التماس دعا

به به آرزو خانم چه با سلیقهتصویر: images/smilies/53.gif

میگم بفرمایید یکم بخوریدتصویر: images/smilies/4.gif بعد اون موقع برا سحر هم جا دارید بخورید؟؟؟تصویر: images/smilies/tongue.gif

اگر من عکس سفره افطارمون رو بزارم که آبروم میره 
تصویر: images/smilies/65.gif

ممنونم مهدیه جانتصویر: images/smilies/53.gif
خوردن واسه سحرم موندتصویر: images/smilies/53.gif
ولی من دوست دارم همه شرکت کنن.
مهدیه عکس بگیربذارمیدونم مامان شماازمن خوش سلیقه تره اینومطمئنمتصویر: images/smilies/53.gif
اون مرغه داره چشمک میزنه با برنج و ترشی اوه اوه چ شود به به تصویر: images/smilies/silly[najiforum.ir].gif
[تصویر:  1373190918918130.jpg]
بهزادشکمواگه نزدیک بودی برات می فرستادم حیف که دوریتصویر: images/smilies/4.gif
بچه ی چه خوشگلهتصویر: images/smilies/4.gif
آرزو خدا پست رو برا همین جور روزا گذاشته Big Grin منتظرم
پست مورداطمینان نیست بعدبوش دیونه اش میکنه می خورشتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gif
[تصویر:  najiforum_sofreheftar.jpg]
این برای شروع هست من عکسهای زیبا می زارم .

[تصویر:  najiforum_sofreheftar.jpg]
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع