انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: به یاد پت و مت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نزدیک عید بود و بابا و مامانم رفته بودن واسه خرید و منم خونه تنها بودم [تصویر:  4DG0D-54038782-50H7-3049_cc808.gif]؛ خلاصه خواستم خیر سرم خودمو تحویل بگیرم  ورداشتم یه بشکه قهوه درست کردم بعدشم خیلی باکلاس مثه فیلما رفتم جلوی تی وی نشستم که بخورمش  ولی هنوز لب نزده بودم که یه قطره قهوه از لیوان چکید پایین [تصویر:  -101-_58df2.gif]، زیر پامو که نگا کردم دیدم یه لکه قهوه ای کوچیک رو فرشه و از اونجایی که مامانم خیلی رو این مسائل حساسه مثه پلنگ شیرجه زدم روش که پاکش کنم !تصویر: images/smilies/hom[najiforum.ir].gifاول یه قاشق چای خوری اب روش ریختم و سعی کردم با لباسم پاکش کنم ولی نشد ، بعد به مایع ظرفشویی و اسفنج آشپزخونه پناه آوردم ولی بازم پاک نشد !تصویر: images/smilies/at wits end[najiforum.ir].gifبعدش از رو چیزی که قبلا شنیده بودم یکم شیر و سرکه رو قاطی کردم ریختم روش ولی بدتر شد که بهتر نشد !تصویر: images/smilies/cry[najiforum.ir].gifتوی مرحله بعد رفتم اینترنت تحقیقات به عمل آوردم و با توجه به نتیجه تحقیقات ورداشتم یکم ماست ریختم رو فرش اما بازم پاک نشد ![تصویر:  -2310-_9398c.gif]در مرحله آخر با کلی بدبختی میز و مبلارو جابه جا کردم و فرشو ۱۸۰ درجه چرخوندم که لکه بره زیر پایه یکی از مبلا و معلوم نشه !تصویر: images/smilies/65.gifبعدش با کلی افتخار به خودم همین که خواستم بشینم دیدم اینور فرشم یه دونه لکه دقیقا مثه اون قبلیه هست [تصویر:  [Avin]-019-_4b482.gif]؛ وقتی خوب دقت کردم دیدم ۴طرف فرش از این لکه ها داره و کلا یارو اصلا لکه نبوده و طرح خودِ فرشه !!!!!![تصویر:  whistle_a54cc.gif]در همون حالت بهت و حیرت زدگی چشمم به پاچه شلوارم افتاد که کثیف شده بود و تازه فهمیدم اون یه قطره قهوه ریخته رو شلوار خودم و دراین هنگام بود که بر عقل خویش درود فرستادم و بی درنگ به یاد پت و مت یک دقیقه سکوت اختیار کردم …تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
لینک مرجع