انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: تبریک سال نو به دوستان عزیز ناجی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  .gif]

[تصویر:  3.gif]
سال نومی شود.زمین نفسی دوباره می کشد.برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره…من…تو…ما…کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟…پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی عزیزان  ناجی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت می نمایم . 

[تصویر:  www-roozgozar-com-2122.gif]
با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ 
دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایتان بهاری و بهارتان جاودانه باد .
.

[تصویر:  4.gif]

و  بر آمد  بهاری دیگرمست  و  زیبا  و  فریبا ، چون  دوستسبدی  پیدا  کن ،پر  کن  از  سوسن  و  سنبل  که  نکوستهمره  باد  بهاری  بفرست :پیک  نوروزی  و  شادی  بر  دوست !

[تصویر:  164.gif]

سلام من  هم پیشا پیش تبریک می گم ...

هنوز سال تموم نشده و چیزی هم به پایانش نموده حدودا 9 ساعت  ...من درسهای زیادی یاد  گرفتم....

با آدمهای خوی اشنا شدم....آدم بدهایی هم بودن که البته تعداشون بیشتر بود .... ولی من فقط خوبها رو یادم میاد ...وقتی برای بیاد اوردن بدها تو دلم و تو ذهنم ندارم ...

یک سال من با داش بهزاد هستم با یسنا خانم آرزو خانم و اشخاصی  که هنوز یکسال نشده که با ما هستند مثل مهدیه خانم  فرزانه خانم ولی می دونم که به سالها خواهد کشید  این بودن ها و این نوشته ها در سالهای بعد گواه هستند ....اشخاص متشخصی چون  اندیشه ..سارینا خانم ... غزل خانم ....محسن عزیز ...ستاره خانم ...و کسایی که الان تو سایت نیستند ولی یادشون باعث افتخار من هست که باهاشون در یک محیط خوب سالم و ارزش دار فعالیت داشتم ..  .....مثل شادی خانم یا حدیث خانم  پر انرژی  یا مثل   ققنوس خانم که همیشه با من دعوا داشت یا من با ایشون   یا ریحانه خانم و یا سینا یا سلطان غم مهربون   ...ماریا خانم حرف گوش کن و کنجکاو ....پونه خانم ! آیدا خانم !‌  شیطون !  و هزار اسمه ها!  

سال خوبی بود ... سالی که گذشت با تمام سختی هاش سهلی هاش .... امیدوارم سال جدید سالی تو ام با شادی خوشبختی و سلامتو سالمی باشه .... تصویر: images/smilies/rolleyes.gif

هنگام بهار است و جهان چون بت فرخارخیز ای بت فرخار بیار آن گل بیخاردر پرتو الطاف ایزد منان ،نوروز فرخنده بر روزگار خرمتان مبارکوبهار شوق انگیز بر قامت سبز وجودتانشکوفه باران باد.لبتان پر خندهقلبتان از مهر آکندهدولتتان پایندهونوروزتان فرخنده باد
[تصویر:  babol-gif-76.gif]
 به نام آنکه هم یاد است و هم یادگار، به نازش می دار تا وقت دیدار آمد نوروز هم از بامداد             آمدنش فرخ و فرخنده با د با استعانت از آفریدگار جهان ، و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت ، فرا رسیدن بهارانشکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است به حضورمهر ظهور حضرت عالی تبریک گفته ، از  آستان حضرت احدیت مزید توفیقاتبرای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد وشکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نمایم.
[تصویر:  09384335972081896442.gif]
[تصویر:  sal-91_3.gif]
 باز هفت سین سرور
ماهی و تنگ بلور
سکه و سبزه و آب
نرگس و جام شراب
باز هم شادی عید
آرزوهای سپید
باز لیلای بهار
باز مجنونی بید
باز هم رنگین کمان
باز باران بهار
باز گل مست غرور
باز بلبل نغمه خوان
باز رقص دود عود
باز اسفند و گلاب
باز آن سودای ناب
کور باد چشم حسود
باز تکرار دعا
یا مقلب القلوب
یا مدبر النهار
حال ما گردان تو خوب
راه ما گردان تو راست
باز نوروز سعید
باز هم سال جدید
باز هم لاله عشق
خنده و بیم و امیدعید شما مبارک
[تصویر:  babol-gif-82.gif]
[تصویر:  6e35_najiforum_ir_download-2-.jpg]

یه دور دیگه دور خورشید زدیم
یه سری سوار شدن یه سری پیاده
نمیدونم چند دور دیگه مونده
ولی امیدوارم این دور به همه خوش بگذره
سال نو تون مبارک

[تصویر:  c4be_najiforum_ir_download-1-.jpg]

درشکفتن جشن نوروز برایت در همه ی سال سر سبزی جاودان وشادی
اندیشه ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمتهای خدادادی آرزومندم . . .

[تصویر:  22b9_najiforum_ir_ds.gif]

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند

یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند

یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم

که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد

یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
 چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد

[تصویر:  b53a_najiforum_ir_12.gif]

سال نو بر همه دوستان مبارک!

ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال نو مبارک ایشالله سال پراز برکتی داشته باشیـــــــــــــــــــــــــــــــــد
[تصویر:  b1c0_najiforum_ir_norooz-93-logo-iraniangraphic-com.png]
یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باش
[تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-1-.png][تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-2-.png][تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-3-.png][تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-5-.png][تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-6-.png][تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-8-.png][تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-9-.png][تصویر:  b1c0_najiforum_ir_7-sin-10-.png]

لینک مرجع