انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: صرفا جهت شوخی...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
تصویر: images/smilies/4.gif

امیدوارم این تشکر و قدردانی من مورد قبول واقع بشه ..تقدیم به تمام بچه هایی که زحمت می کشند برای سایت
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.......

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_1.jpg]
[تصویر:  a21b_najiforum_ir_2.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_3.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_4.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_5.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_6.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_7.jpg]

ادامه دارد ....

وای وای دیوانه می کنن اینا.تصویر: images/smilies/at wits end[najiforum.ir].gifوای این یه شکنجه اس........... وای دلم... زخم معده گرفتم:مریض:

ستاره جان هدف منم همون شکنجه بود که بحمدلله مقصود حاصل شد بنده دیگه هیچ صحبتی ندارم 
تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
خو الان ماخواسته باشیم بخوریم باید مانیتور رو گاز بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با نهایت تأسف مرگ جان گداز ستاره را بر اثر شکنجه های روحی و ابتلای ایشان به زخم شدید معده و خونریزی داخلی را تسلیت عرض می نماییم... الفاتحه مع اخلاص و الصلوات...

بمنچه اقا من مسئول نیستما میخواستین نگاه نکنین تازشم باید قبل دیدن زنگ میزدید 115 بیاد در خونتون تصویر: images/smilies/aslan[najiforum.ir].gif

بهزاد مختاری میتونی تست کنی تصویر: images/smilies/4.gif

وای ستاره تصویر: images/smilies/hom[najiforum.ir].gif هی گفتم نگاه نکنا تقصیر خودت بود تصویر: images/smilies/cry[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/cry[najiforum.ir].gif
 اقا کسانیکه طاقت دیدن ندارن از دیدن این پست صرفنظر کنن چون به نفعشونه تصویر: images/smilies/4.gif
خخخخخخخخخخخخخخخ وای یکی بیاد منو بگیره دلم ضعف میره تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
روح ستاره:
چرا منو کشتین؟؟ تصویر: images/smilies/atosa [najiforum.ir].gif چرا؟؟ تصویر: images/smilies/at wits end[najiforum.ir].gif آخه چرا؟:غمگین:
اینجا تو برزخ بعد از کلی تاریکی و تنهایی و عذاب بهم مژده دادن رحمت خدا نزدیکهتصویر: images/smilies/angel.gif
راستی بهم گفتن نفر بعدی بهزاده.تصویر: images/smilies/4.gif

خخخخخخخخخخخخخخ ن روح ستاره من با تو جهنمم نمیام تو برو من سال دیگه خودم میام تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
نقل قول: 'یسنا' pid='26558' dateline='1394800683' 
[تصویر:  a21b_najiforum_ir_1.jpg]
[تصویر:  a21b_najiforum_ir_2.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_3.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_4.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_5.jpg]

[تصویر:  a21b_najiforum_ir_7.jpg]

وای خدای تصویر: images/smilies/hypnotized[najiforum.ir].gifمن مردم چه چیزایی میخورنتصویر: images/smilies/silly[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/silly[najiforum.ir].gif
مثل یه رویا میمونهتصویر: images/smilies/dream[najiforum.ir].gif
حالا واقعا دلشون میاد یانا رو بخورنتصویر: images/smilies/huh.gif
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع