انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: یه آهنگ زنگ خور برای تفری بعدیت بزار ....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینجا یه بخش خاصه اینم یه مورد خاص .... تا حالا شده یکی براتون یه آهنگ زنگ خور انتخاب کنه ؟
که  اصلا با سلایق شما جور نبوده ؟ 
که شما اصلا خوشتون نمیاد؟
که شما شاید متنفر هم باشید .....
خب جالبی خاص خودش رو داره ...بچه ها هر کسی برای نفر قبلی یه زنگ خور انتخاب کنه و اون نفر تا سه روز مجبوره که اون آهنگ رو بزاره رو زنگ گوشیش و شخصی که آهنگی رو انتخاب می کنه می بایست لینک دانلود رو هم حتما بزاره ..

من برای نفر بعدی این آهنگ رو می زارم که بزاره رو گوشیش و اینکه شما می تونید هر شخصی رو که خواستید دعوت کنید بیاد اینجا و هر کسی ورودی رو بنویسه ملزم هست آهنگ رو دانلود و بعد رو گوشیش بزاره ....اسم ها ثبت می شه کسی کلک نزنه .شخص خوب مثل این می مونهتصویر: images/smilies/angel.gif  و شخص بد مثل این [تصویر:  137219730491641.gif]

لینک دانلود  در زیر

کد:
http://najiup.ir/uploads/7586najiforum_irJuje.mp3

هر عضوصی که وارد شد بزنه من این آهنگ رو برداشتم و یه اهنگ برای نفر بعدی پیدا کنه !

این که صدای جوجویتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gifتصویر: images/smilies/4.gif
من گذاشتم:خنده جالب:

چراهمه مرغ وخروس میذاریدتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gifتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
لینک مرجع