انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: نسل ما جوراب زنونه مشکی آویزون به شیر حموم دیده :)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

فکر کنم دارم بابا می شم
الان چند شبه بیدار می شم بخاري رو خاموش می کنم!تصویر: images/smilies/4.gif

بدترین شکست عشقی عمرمو کلاس سوم دبستان خوردم
وقتی که فهمیدم جایزه هارو مامانم میخریده میداده به معلما!تصویر: images/smilies/smile.gif

دیشب که خوب می خوردین این چی چیه آوردین؟
(گروه بانوان در مراسم پاتختی در هنگام باز کردن کادو)

«شام چی درست کنم؟»
اولین جمله مامانم در حین جمع کردن سفره ناهار
[تصویر:  137821080045131.gif]
یه بار یه دویستی دادم به گدائه، گدائه گفت: خدای نکره یه وقت لازمت نشه؟!

از کلید محترم «پ» در کیبورد می خواهیم یه جارو مشخص کنه واسه خودش و همیشه همونجا بشينه که تو هر کامپیوتری جاش عوض نشهتصویر: images/smilies/hom

خیلی دوست دارم یکی از استادام رو در حال خنده تو خیابو ببینم، برم پیشش بگم «چیز خنده داری هست بگو ما هم بخندیم!»تصویر: images/smilies/dance

طرف شش ماهه دماغشو عمل کرده هنوز چسب میزنه! اینا همونان که برچسب تلویزیون و مایکروفر و پلاستیک صندلی ماشیناشون رو نمی کننتصویر: images/smilies/dodgy.gif

ترسناکترین لحظه دنیا لحظه ای که سوار یه تاکسی خالی می شید و راننده دیگه مسافری سوار نمی کنه. حتی مسافرایی که هم مسیر شما هستن!تصویر: images/smilies/sad.gif
پیر شدم آخرش نفهمیدم کاربرد مداد سفید تو جعبه مداد رنگی چی بودتصویر: images/smilies/asabanivamontazer

به یک کبری جهت پاره ای از تصمیمات نیازمندیمتصویر: images/smilies/4.gif
شبا وقتی سوار تاکسی می شم به این فکر می کنم که مثلا رمز عابربانکمو چی بگم به راننده یا اگه پیچید تو فرعی چجوری در ماشینو باز کنم بپرم بیرونتصویر: images/smilies/nail biting

«شام چی درست کنم؟»
اولین جمله مامانم در حین جمع کردن سفره ناهار
ولی جدا از شوخی این ناهار رو شام هم برا خودش معضلیهتصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
يه روز كه تو خونه ميخواي اداي مامانا رو در بياري قشنگ اين معضل رو درك مي كنيتصویر: images/smilies/4.gif

سلام ؛‌
عنوان ارسالیت رو می شه معنی کنید ؟
برای سئوالهای دیگه تک تک بپرسی جواب می دم !!!
برای پ بخاطر زبانهای مختلف سیستم هست(عربی ،‌فارسی و...)‌ 102 کلیده یا ....
لینک مرجع