انجمن علمی عمومی ناجی

نسخه‌ی کامل: شما دعوتید به صرف نهار تشریف بیاررید به این آدرس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

[تصویر:  138865729632453.jpg]

آقا نميشه من تك بعديم... حواسم ميره پي اين همه زيبايي بعدش نگاه مي كنم مي بينم يسنا وروجك همه غذا منو خوردهتصویر: images/smilies/hom[najiforum.ir].gif
نترس شما بیا من حواسم به یسنا هست تصویر: images/smilies/Happy[najiforum.ir].gif
اصلا غذای شما رو جدا میدیمتصویر: images/smilies/4.gif
من حالا بیشتر نگران کامران بودم
تصویر: images/smilies/tongue.gif

مهدیه اشتباهی رخ داده تصویر: images/smilies/shame on you [najiforum.ir].gif احتمالا ستاره منظورش کامی بوده انداخته گردنه من تصویر: images/smilies/65.gif

حواست به کامی باشه [تصویر:  138011423617142.gif][تصویر:  138011423617142.gif]
اصلا کامران خان تحویل هم نگرفت تصویر: images/smilies/cry[najiforum.ir].gif
حتی دعوت نامه رو هم باز نکرد چه برسه بیادتصویر: images/smilies/cry[najiforum.ir].gif
حالا ناهار چي بخوريم؟ تصویر: images/smilies/4.gif   وااااااااي كوبيده!!تصویر: images/smilies/dance[najiforum.ir].gif

(۱۳-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ صبح)'مهدیه' نوشته شده توسط: [ -> ]نترس شما بیا من حواسم به یسنا هست تصویر: images/smilies/Happy
اصلا غذای شما رو جدا میدیمتصویر: images/smilies/4.gif
من حالا بیشتر نگران کامران بودم
تصویر: images/smilies/tongue.gif

من صبح رسیدم  ،‌صبحانه هم دارید ؟
(۱۴-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ صبح)'مهدیه' نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا کامران خان تحویل هم نگرفت تصویر: images/smilies/cry
حتی دعوت نامه رو هم باز نکرد چه برسه بیادتصویر: images/smilies/cry

مقصر نیستیم دست ما نرسیده بود کلا ،‌ ولی حالا که نشستم حس می کنم یه ...یه ....یه   آها انگاری یه قورباغه هست ... این چه وضعشه اخه تصویر: images/smilies/4.gif به ما یه ناهار عادی بدید هر چی جانور دریایی داره به ما حمله می کنه !!!
(۱۴-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ صبح)'ستاره' نوشته شده توسط: [ -> ]حالا ناهار چي بخوريم؟ تصویر: images/smilies/4.gif   وااااااااي كوبيده!!تصویر: images/smilies/dance

دست تو آب کن یه وزغ یا قوراغه یا ماهی دربیار میل کن ! تصویر: images/smilies/tongue.gif

لینک مرجع